O nas

To miejsce gdzie poczują się Państwo wyjątkowo. Dzięki wykwalifikowanej kadrze lekarzy, kosmetologów i masażystów oraz wysokiej klasy urządzeniom i preparatom zabiegowym zadbasz o swoją skórę i sylwetkę. Nasi specjaliści podejdą do każdego indywidualnie, a bogate menu zabiegowe pozwoli stworzyć program zabiegowy „skrojony na miarę”, dopasowany dla każdego, nawet najbardziej wymagającego pacjenta. Stosujemy innowacyjne technologie, które pomogą skutecznie pozbyć się różnorodnych problemów skórnych, od terapii trądziku po odmłodzenie i ujędrnienie skóry. Znajdą Państwo również u nas coś dla ciała: depilacja laserowa, kształtowanie sylwetki i redukcja cellulitu, jak również dla ducha: relaksacyjne rytuały SPA.

Zabiegi wykonujemy w komfortowych warunkach, z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu, materiałów i preparatów, które dobierane są indywidualnie po wnikliwej konsultacji lekarskiej bądź kosmetologicznej. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom cały czas podążając za aktualnymi trendami i nowościami na rynku estetycznym i kosmetologicznym.

Pragniemy, aby każdy gość przekraczający próg naszej kliniki poczuł się wyjątkowo i bezpiecznie. Podchodzimy do Państwa z pasją i powołaniem. Wydobywając naturalne piękno z każdego, staramy się by uśmiech nie znikał z twarzy odwiedzających nas osób, gdyż zadowolenie i dobre samopoczucie każdego z Państwa jest naszym motywatorem do dalszych działań.

Z nami poczujesz się pięknie, młodo i komfortowo we własnym ciele.

Wileńska Clinic deklaruje, że przyjmuje i stosuje przyjęte przez Miasto zasady równego traktowania, ma świadomość odpowiedzialności prawnej za łamanie przepisów zakazujących dyskryminacji i prowadzi działalność wolną od dyskryminacji, w szczególności ze względu na takie cechy jak, płeć, rasa (kolor skóry), pochodzenie etniczne lub narodowość, mogące stanowić podstawę nierównego traktowania, a niemające racjonalnego uzasadnienie z punktu widzenie prowadzonej przez nas działalności

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO NASZYCH GABINETÓW